Aktuality v roce 2023

Dětský karneval

Svaz žen Vejvanovice vás srdečně zve na Dětský karneval. Přijďte si užít odpoledne plné soutěží a masek v neděli 12.3. od 15:00 hodin. Odpolednem bude provázet agentura Ahoj. Vstupné je dobrovolné.
Kde: sál obecní hospody Vejvanovice

Obecní ples

Obec Vejvanovice s podporou Obce Dvakačovice srdečně zvou na Obecní ples, který se koná v obecním domě ve Vejvanovicích. K poslechu hraje kapela Quattro. Čeká na Vás bohatá tombola, občerstvení. Vstupenky jsou k dispozici ve Vejvanovicích u paní Hudcové a ve Dvakačovicích u pana Ujce. Cena vstupenky je 200,-Kč
Kde: Vejvanovice

Jednodenní pobyt v termálních lázních

Kulturní komise obce Vejvanovice plánuje společný jednodenní výlet do termálních lázní. Termín je 18.2.2023, odjezd v brzkých ranních hodinách, odjezd zpět domů je cca 18:00 hod. Cena autobus: 600,-Kč, celodenní vstup: 290,-Kč. Obyvatelům obce Vejvanovice je vstup hrazený. Více informací a přihlášky u paní Simony Hudcové v Jednotě a v přiloženém letáčku.
Kde: Dunajská Streda

Výroční členská schůze SDH Vejvanovice

Kde: obecní hospoda Vejvanovice

TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT 3. ledna 2023

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT V KOSTELE NANEBEVZETÍ PANNY MARIE VE VEJVANOVICÍCH
Kde: Kostel Nanebevzetí Panny Marie Vejvanovice

Úřadování snadno a rychle s datovkou

Od 1. ledna 2023 získají datovku automaticky všichni živnostníci a nepodnikající právnické osoby. Tak dlouho ale čekat nemusíte. Používejte datovku už teď a dělejte, co vás baví. Odteď můžete komunikovat s úřady online – kdykoliv, odkudkoliv a zdarma. I posílání zpráv ostatním uživatelům (třeba dodavatelům nebo jiným fi rmám) je mnohem levnější a jednodušší než dopisy.
Kde: ČR

Porucha veřejného osvětlení

Aktualizace: Na opravě se stále pracuje, vyřešeno odbornou firmou by mělo být v následujících dnech, za komplikace se omlouváme. Z důvodu poruchy veřejného osvětlení, nebudou osvětleny následující části obce: Dvakačovická, směr Hrochův Týnec a přilehlé okolí a část nad koupalištěm. Předpokládaný termín odstranění závady je do 28.12.2022. Děkujeme za pochopení. starosta obce Václav Sýkora
Kde: Vejvanovice

Uzavření sběrného dvora

Z důvodu celozávodní dovolené bude od od 22.12.2022 do 1.1.2022. uzavřen sběrný dvůr Recycling Chrudim. Sběrný dvůr bude otevřen naposledy ve středu 21.12.2022 a pak až v úterý 2.1.2023.
Kde: Recycling Chrudim


Odebírání novinek
Stavy vodních toků

Český hydrometeorologický ústav - logo

Nemocnice v kraji

Logo nemocnice pardubického kraje

Mapa pardubického kraje

Logo portálu lékařů

Přeprava seniorů - oblast Chrudim

Dotační program ZŠ

Aktuality
Celý výpis akcí
Kde nás najdete

Poloha obce  Vejvanovice na mape ČR

ČEZ - informace

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Jsme na Facebooku