Aktuality v roce 2016

SILVESTROVSKÉ SOUSEDSKÉ SETKÁNÍ

Všechny sousedy srdečně zveme na silvestrovské sousedské setkání, které se bude letos konat již po třetí. Sejdeme se opět ve 14:00 hod na dvoře základní školy ve Vejvanovicích. S sebou si vezměte dobrou náladu, nějakou mlsku na ochutnání pro sousedy. Jako občerstvení bude připravený horký čaj s citronem pro děti a čaj s rumem pro dospěláky.
Kde: dvůr základní školy ve Vejvanovicích

OU Vejvanovice bude dne 28.12.2016 zavřeno

OU Vejvanovice bude dne 28.12.2016 zavřený.
Kde: OU Vejvanovice

POZVÁNÍ NA VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ

DĚTI A UČITELÉ ZÁKLADNÍ ŠKOLY VE VEJVANOVICÍCH VÁS VŠECHNY SRDEČNĚ ZVOU NA VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ, KTERÉ SE BUDE KONAT V KOSTELE VE VEJVANOVICÍCH 16. PROSINCE OD 17:00 HOD
Kde: kostel ve Vejvanovicích

REVIZE KOTLŮ!

Revize kotlů na tuhá paliva musí být proveden nejpozději do 31.12.2016 V případě nedodržení zákonné povinnosti může být majitel kotle potrestán pokutou ve výši 20 000,-Kč.
Kde: Vejvanovice

SVOZ ZAHRADNÍHO ODPADU 4.11. - 7.11.2016

VE DNECH 4.11.- 7.11.2016 BUDOU V OBCI PŘISTAVENY KONTEJNERY NA ZAHRADNÍ ODPAD.
Kde: Vejvanovice

Svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu

V úterý 1.11.2016 bude před OU Vejvanovice přistaven od 16:00 hod do 18:00 hod kontejner na velkoobjemový a nebezpečný odpad. je přísný zákaz odkládat odpad před příjezdem svozové firmy.
Kde: před OU Vejvanovice

Obecní výlet do divadla

Dne 28.10. 2016 se koná dlouhoočekávaný Obecní výlet do divadla. Tentokrát do pražského Činoherního klubu na představení "Osiřelý západ". Zájemci si můžou koupit vstupenky v místním obchodě u paní Hudcové. Cena je 350,-Kč. Senioři mají slevu 50 %. Vstupenky budou účastníkům předány při odjezdu v autobusu. Dopravu hradí Obec Vejvanovice. Odjezd v 16:30 od Obecního úřadu. Před představením bude čas na procházku po Václavském náměstí nebo kávičku v divadelní kavárně. Těšíme se na Vaši účast.
Kde: Činoherní klub Praha

Výluka na trati Chrudim - Borohrádek

Ve dnech od 24.října od 9:40 hod nepřetržitě do 31.října 2016 do 23:59 hod bude nahrazeno vlakové spojení, spojením autobusovým. Náhradní zastávka v obci Vejvanovice bude u zastávky ČD.
Kde: Vejvanovice

Sběr starého papíru pro ZŠ Vejvanovice

Na dvoře základní školy ve Vejvanovicích bude přistaven ve dnech od 20.9. do 22.9. kontejner na starý papír.Za pomoc děkují žáci základní školy.
Kde: dvůr základní školy ve Vejvanovicích

Vinobraní

Od 19:00 Vás zveme na Vinobraní, které se bude konat v novém sále místního hostince. Poděkování (dopsáno 19.9.): Děkujeme sboru dobrovolných hasičů za organizaci letošního Vinobraní, pěknou výzdobu sálu a výběr kapely. Postarali se nám tak o pěkný večer a skvělou zábavu!
Kde: Obecní hostinec

Cvičení pro ženy

Přijďte se protáhnout a zacvičit si. Začínáme v úterý 6.9. v tělocvičně školy a pokračujeme každé úterý od 19:00 hod S sebou boty na přezutí, pití, ručník, podložku na cvičení a samozřejmě dobrou náladu...
Kde: tělocvična v ZŠ Vejvanovice

Obecní výlet 2016

Obecní výlet na lipenskou Stezku korunami stromů + návštěvu Českokrumlovského zámku. Odjezd v 5:30 od OÚ Vejvanovice.
Kde: Lipno, Český Krumlov

Volejbalový turnaj" O POHÁR STAROSTY "

Vejvanovští volejbalisté vás zvou na volejbalový turnaj " O POHÁR STAROSTY " začátek turnaje je ve 13:00 hod občerstvení je zajištěno Přijďte podpořit domácí borce a pobavit se
Kde: SPORTOVNÍ HŘIŠTĚ VEJVANOVICE

Prázdninová otevírací doba v Obecní knihovně ve Vejvanovicích

Informace o omezené prázdninové otvírací době v Obecní knihovně ve Vejvanovicích
Kde: Obecní knihovna Vejvanovice

Vodovody a kanalizace vypisují výběrové řízení na pozici ředitele společnosti

Kde: Havlíčkův Brod

Svoz nebezpečného a objemného odpadu

Ve středu 29. června 2016 do 16:00 - 18:00 hod bude v obci Vejvanovice před OU prováděn svoz nebezpečného a objemného odpadu. ZÁKAZ ODKLÁDÁNÍ ODPADU PŘED PŘÍJEZDEM SVOZOVÉ FIRMY
Kde: před OU Vejvanovice

Sběr starého papíru ve škole

Základní škola Vejvanovice pořádá sběr starého papíru. Od úterý 21. června do pátku 24. června - do dopoledne, bude na školním dvoře přistavený kontejner na starý papír. Za pomoc děkují žáci základní školy
Kde: Základní škola Vejvanovice

Dětský den Vejvanovice

Dne 28.5. 2016 se koná v areálu koupaliště Vejvanovice oslava Dětského dne. Srdečně zveme všechny děti spolu s jejich rodiči. Zábava a občerstvení bude pro každého. Plakát ke stažení.
Kde: Areál koupaliště Vejvanovice


Odebírání novinek
Stavy vodních toků

Český hydrometeorologický ústav - logo

Nemocnice v kraji

Logo nemocnice pardubického kraje

Mapa pardubického kraje

Logo portálu lékařů

Přeprava seniorů - oblast Chrudim

Dotační program ZŠ

Aktuality
Celý výpis akcí
Kde nás najdete

Poloha obce  Vejvanovice na mape ČR

ČEZ - informace

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Jsme na Facebooku